Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-05

Toyota FT-HS

Publikuota: Konceptai

Toyota ruošia(na tipo pristatys po savaitės Amerikoje) hibridinį (benzinas/elektra) sportinį automobilį, nes tikrai žino, kad visos vakarų žvaigždutės-paleistuvės mes lauk iš savo garažų Mercedes McLaren'us, kad tik išsaugotų gamtą (visi pamenate tą Prius bumą, kuri taip teisingai vienoje iš serijų pavaizdavo “South Park”).FT-HS bus varomas 3.5 litro V6 variklių gebėsiančiu išspausti na kažkiek link 400 AG. Ir nors šis skaičius nelabai įspūdingas, staigumą Toyota ruošiasi pagimdyti palengvindama automobilį iki įmanomo maksimumo anglies pluošto detalėmis bei suteikdama jam dangišką aptakumą, panaikinsiantį oro pasipriešinimą tiek važiuojant tiese, tiek posūkiuose.Automobilio salonas orientuotas į vairuotoją. Labai futuristinis. Automobiliu gali važiuoti 4 žmonės, bet aš netikiu, kad labai norėtumėte sėdėti gale - niekas nenorėtų - tik priekyje ir tik su “vairu dantyse”.Išorės dizainas agresyvus ir labai japoniškas, bet priekis gan šlykštokas, pernelyg masyvus, todėl įspūdžio, kad šis automobilis greitas, nėra. Kitąvertus galinė dalis įdomi.


Reziumuojant galima teigti, kad Toyota gali bandyti kažką naujo, bet Pasaulis (o tame tarpe ir Lietuva) ją vistiek mylės už Yarisus, Korolas, Avensius ir Celicas. Už jų patvarumą, kokybę ir suteikiamą pasitikėjimą.


ab.


Atgal į: Toyota FT-HS