Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-04-20

Dar viena Šanchajaus bomba | Audi Cross Coupe

Publikuota: Konceptai

Kaip ir kolegos iš BMW, Audi Šanchajuje taip pat mestels vieną kitą bombą. Bent jau taip galima būtų pavadinti jų visais ratais varomo parketinio visureigio Audi Cross Coupe konceptą.DAUG smulkesnis už monstrą Q7, šis patrauklus vikruolis ateityje tikriausiai taps Q3, nors dalis šaltinių internete skelbia kad tai - būsimasis Q5, bet tai ginčytina nuomone nes Cross Coupe sukurtas ant A3 bazės.


Šis konceptas varomas šiuolaikinio 2 litrų common-rail turbodyzelinio variklio, išvystančio 204 AG bei pasiekiančio 400Nm sukimo momentą. PLIUS - tai ekonomiškas variklis - vidutiniškai 5.9 litro 100 km.


Kitos įdomios technologijos panaudotos šiame koncepte - ekologijai gerinti Bluetec filtrų sistema, LED žibintai, keramikiniai stabdžiai, S-tronic dual-clutch pavarų dėžė.Gamintojo nuomone, šis automobilis panaikins poreikį turėti garaže tris automobilius - komfortui, veržlumui ir dinamikai. Audi Cross Coupe atitiks visus šiuos tris poreikius.
pagal germancarblog,
ab.


Atgal į: Dar viena Šanchajaus bomba | Audi Cross Coupe