Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-26

Blogos naujienos, geros naujienos | Ford

Publikuota: Nauji modeliai

Na matyt jau visi pasiskaitėte kiek milijardų prarado Fordas per praėjusius metus, bandydamas užkariauti JAV SUV'ų rinką nepavykusiais Explorer bei Expedition modeliais. Net ir Focus'as amerikoniškas daug šūdinesnis už europinį, o dar labiau lipant amerikonams ant žaizdų - kaip gi nepaminėti senojo žemyno S-MAX, kuris nušlavė daugybę metų automobilio apdovanojimų Europos šalyse ir kurį galite laimėti TELELOTO.


Tai va gi nagi AutoExpress'ui praskleidus slaptumo šyda, galime pasigerėti būsimąja Ford Fiesta, kuri rinkoje pasirodys tik kitų metų kovą.Nebe toks mažas ir nebe toks moteriškas automobiliukas dalinsis platforma su naująja Mazda 2. Turės rimtą saugumo komplektą (pilnas oro pagalvių komplektas, stabdžių jėgos paskirstymo bei traukos kontrolės sistemos), Microsoft Sync sistemą (Bluetooth telefono jungtis, MP3 grotuvas). Automobilis bus gaminamas Vokietijoje ir turės penkis skirtingus variklio variantus - trys benzininiai su tiesioginiu įpurškimu, bei du dyzeliniai su naujausiais oro taršą mažinančiais filtrais.Spėjama, kad kartu su Fiesta pasirodys ir atnaujintas Fusion (tiesa, tikėtina kad jis bus pervadintas į B-Max).


ab.


Atgal į: Blogos naujienos, geros naujienos | Ford