Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-01-25

Mobilieji vairuotojai must DIE

Publikuota: Gaidis kelyje

Negaliu pakęsti vairuojančių ir tuo pačiu metu kalbančių telefonu (ir kaip bonusas dar ir rūkančių). Kiek žinau, tokie barankos sukiotojai iš esmės turėtų būti baudžiami, tačiau abejoju, ar tokio tipo prasižengėlių Lietuvoje pagaunama daug.


Britanijoje neseniai baudas už vairavimą kalbant ryšio priemonėmis be specialių priemonių (free-hand-set) pakėlė iki 60 svarų (apie 300Lt) plius trys baudos taškai. Lietuvoje gi tai traktuojama kaip “Kiti pažeidimai” (bauda nuo 10 iki 20 Lt).


Aišku, susidaro sunkumų pažeidimą užfiksuoti - priekabesnis ir naglesnis ims teigti kad nekalbėjo, ir kad nėra jokių įrodymų, etc., bet kaip teigia Klaipėdos laikraščio žurnalistas savo straipsnyje, nagrinėjančiame šią problemą:


“JAV Bentlio koledžo mokslininkai įsitikinę, kad vairuotojai, kalbantys telefonu tiek su laisvų rankų įranga, tiek be jos, rizikuoja keturis kartus dažniau padaryti avariją nei nekalbantys - lygiai kaip ir tie, kurių kraujyje yra 0,01 promilės alkoholio”


Nekalbėkite mobiliaisiai prie vairo DAŽNAI, a? Kamščiai nebebus tokie užknisantys - tikrai.


ab.


Atgal į: Mobilieji vairuotojai must DIE