Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-04-05

Galingiausias Mustangas

Publikuota: Nauji modeliai

Pastaruoju metu gaunu lazdų už tai, kad naująją Subaru Impreza viename įraše pavadinau PATRAUKLIA. Nesiruošiu šių žodžių išsižadėti, nes ji PATRAUKLESNĖ už ankstesnes Imprezas. Aišku, jei jūsų vaizduotėje senesnė Impreza “apsirengusi” ralio Bodykit'u, jūsų nuomonė stipresnė už manąją, tačiau naujoji Impreza, su tam tikrais išvaizdos patobulinimais atrodys taip pat gerai. O kodėl ji patrauklesnė? Todėl, kad nauja - senosios dizainas iš esmės +/- išliko toks pat pastaruosius 15 metų - jis tik evoliucionavo, o naujoji Impreza savo dizainu yra revoliucinė šiam modeliui.


Na o dabar apie automobilį, dėl kurio, mano nuomone, turėtu sutarti visi. Ford Mustang yra tikriausiai vyriškiausias automobilis visatoje. O Shelby jį patobulino taip, kad į jo baką tikriausiai reikia pilti testosteroną.


Kaip planuojama, Ford Shelby GT500KR po variklio dangčiu turės 540 arklio galių, išgaunamų 5.4 litro darbinio tūrio V8. Tik tūkstantis tokių automobilių nuo konvejerio nuriedės kitąmet, minint 40-metį po pirmojo GT500KR pasirodymo 1968-aisiais.


ab.


Atgal į: Galingiausias Mustangas