Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-04-12

“Kažkaip” | Nissan

Publikuota: Auto parodos

Didžiausia BaltMotorshow parodos naujiena Nissan stende - mažasis visureigis QASHQAI (tariasi kažkaip:)). Be liežuvių laužytojo, didžiulė Nissan ekspozicija puikavosi Nissan 350Z roadsteriu, Nissan Micra kabrioletu bei nebenaujienomis Murano, Pathfinder, Note, Navara ir kt.Nissan QASHQAI - mažas “parketukas”. Atrodo lyg kas būtų prijungęs pompą prie Note ir šiek tiek papumpavęs. Nerimtas (nelaikau džipo rimtu, jei atsistojus šalia gali apžiūrėti stogą), tačiau moterims turėtų labai patikti - šį pirkėjų sektorių Nissan iki šiol masino tik sportiniu kupe 350 Z.Ar keistas pavadinimas nesutrukdys QASHQAI atriekti pardavimų pyrago dalies iš Subaru Forester, Toyota RAV4 ir kitų visureigių - pamatysime dar šiemet.


Faktas, kad Nissan'as, kaip ir dauguma parodos dalyvių pataupė “ant merginų”. Nissano dailiosios pristatinėtojos kaip nerandančios vietos blaškėsi po visą ekspozicijos plotą ir dažniausiai kalbėjosi tarpusavyje.


Daugiau nuotraukų iš Nissan ekspozicijos galite pamatyti BaltMotorshow 2007 galerijoje.


ab.


Atgal į: “Kažkaip” | Nissan