BaltMotorshow sugrįš tik 2009 metais, tad neapsilankę gali šiek tiek nusivilti, kad laukti teks ilgokai. Šeštadieni norėjau dar kartą užsukti - patikrinti ar ko nepražiūrėjau, tačiau planas žlugo - jau 11 valandą priešpiet nebuvo įmanoma rasti vietos mašinai prisiparkuoti - teko apsisukti ir važiuoti į centrą prasivaikščioti. Tad faktas, jog LITEXPO šeštadienį buvo pilna automobilių fanų.


Man antrina ir Autobravos direktorė Asta Bagdonavičienė:


“Viščiukus skaičiuosime vėliau, tačiau parodos lankytojų kiekis, ypač – šeštadienį, mus tikrai maloniai nustebino”O autoblogas.lt, savo nuožiūra, skelbia Fiat Bravo svarbiausia parodos premjera.


1200 kvadratinių metrų plotą po atviru dangumi rezervavę „Volkswagen“ įgaliotieji atstovai šalyje liko patenkinti po kelių metų pertraukos nusprendę dalyvauti automobilių parodoje parodų centre LITEXPO.Autoblogas.lt nuomone, Volkswagen siūlė geriausią pramogą parodoje - mobilią rampą “Ar turi kiaušus?“. Kitos parodos pramogos nebuvo tokios įspūdingos - kažką įdomesnio savo ekspozicijoje rodė Toyota, su savo judančiais automobiliais, tačiau tai anokia pramoga.Tačiau Toyota savo ekspozicijoje turėjo solidžiausias merginas, kurios, autoblogas.lt nuomone buvo geriausios ir profesionaliausios (demonstravimo o ne automechanikos išmanymo srityje) visame BaltMotorshow.


Kontraversiškiausias parodos eksponatas pagal autoblogas.lt - “paraloninis” šeštos klasės BMW, tiuninguotas Lietuvoje.


Šioje nominacijoje jis nurungė avantiūrišką gaisrininkų automobilį Dodge Nitro su plastmasinėmis chromo imitacijomis (taip, taip - pesčiųjų saugumas - suprantu)


Su bjauriausiu parodos automobiliu jau supažindinau, o gražiausiojo vardą (kad ir kaip subjektyvu tai bebūtų) teikiu Jaguar XK


Atskiru tekstu norėčiau paminėti išskirtinio komentaro bei nuotraukos šiame įraše negavusius, bet tikrai šaunius - Nissan QASHQAI, Volvo S80, Lexus IS, C klasės Mercedes Benz, Toyota Auris bei Kia cee'd.


ab.

Rodyk draugams