Kaip žinia, balandžio 11-15 dienomis vyks didžiausia Pabaltijo automobilių paroda BALTMOTORSHOW 2007. Buvo malonu, kai organizatoriai pakvietė akredituotis į šią parodą, sukurdami precedentą, kai blogeris turi tokias pat teises kaip ir eilinis žurnalistas – tai nemažas blogų, kaip žiniasklaidos priemonių, pripažinimas.

Atvykęs į Litexpo gavau šaunią papkutė su parodos grafikų, salių planais, automobilių pristatymų tvarkaraščiais. Du spaudos atstovo bilietus į visas parodos dienas plius porą pakvietimų – draugams.


Litexpo vadas ponas Aloyzas Tarvydas paskaitė iš lapelio kokie super renginiai yra autoparodos ir kokie jie yra lankomi. Džiaugiasi, kad Vilniui pirmajam suteiktas šansas vykdyti tokią parodą.


Spaudos pranešimai skelbia kad pernai į analogišką parodą atėjo 60000 žmonių, tačiau kiek pamenu pernai ji vadinosi alt‘u ir nebuvo tokia gigantiška. Iš visos euforijos galima spręsti, kad tai bus pirma tokia TIKRA paroda, kur bus pristatomi nauji automobiliai, kuriuos galėjote pamatyti nebent fotkėse ar Ženevoje.


Pagal salių planus galima pamatyti, kas labiausiai investuos į šią parodą. Didžiąsias sales, kurias eilinių parodų metu okupuoja krūvos smulkių firmelių, užims daugiausiai trys keturios autokompanijos. Pagal plotą jau galima spėti, kad didelį dėmesį parodai skirs Silber Auto - Chrysler bei Mercedes Benz atstovas Lietuvoje,  užsiėmęs visą 6 LITEXPO salę.


Geras issue apie parodos pavadinimą – pasirodo lietuvaičiai tiek parodų priorganizavę ir tiek jų vardų prigalvoję, kad organizatoriams teko suktis idant rasti neregistruotą pavadinimą.


Beje, po dviejų savaičių šita paroda keliaus į Latviją, tad mums labai nuskilo viską pamatyti anksčiau už latvius.


Kolkas informacijos tiek,
ab.

Rodyk draugams