BMW stendas parodoje įsikūręs tarp Volvo ir Autobravos. Nuo parodos atidarymo buvo uždengtas nepermatoma širma. Pristatymas buvo su muzikantais, pirotechnika ir kitais pigiais efektais, tačiau to užteko, kad būtų nustelbti kaimyniniai stendai.
Uždangos buvo nuimtos nuo penkių modelių. Atnaujinto pirmos klasės BMW, hardtop`o BMW 325i Cabrio, feisliftinto 5 klasės BMW, atnaujinto X5 bei pavydo sinonimo M6.


Gražios mašinytės už daugiau nei gražius litus.BMW 325 Cabrio tai jau ne į žalią jaunimėlį taikytinas kabrioletas. Ant galinės sėdynės pritvirtinta kūdikio kėdutė rėkia, kad šis kabrio - jaunos šeimos automobilis.


Atsžvelgdami į tai, kad BMW M6 prieinama tik mažai daliai žmonių, BMW sukūrė mini automobilio variantą, kuris įperkamas daugumai - jo kaina tik 2 tūkstančiai.


Nesu X5 gerbėjas - man VW Touareg įdomesnis automobilis. Tad apie atnaujintą X5 galiu pasakyti tik tiek, kad salonas atrodo pernelyg pigiai tokios klasės automobiliui.BMW ekspozicija yra labiausiai apgalvota ir konkrečiausia. Nėra jokių 'ai čia dar liko ploto, tai pastatykim kokį senesnį modelį'. Tiesa - yra keletas motociklų, bet jie vaizdo negadina. BMW stendas yra ir pats stilingiausias - jokių margumynų - tiesiog juodi solidūs automobiliai and blizgančio parketo. Pasigedau tik stilingų merginų - bet sprendžiant iš parodos tendencijų - merginos šį kartą nemadingos.


ab.

Rodyk draugams