Citroenai visada buvo keistos mašinos dengtais galiniais ratais ir pėsčiuosius gąsdinančia hidropneumatine suspensija, tačiau kažkur apytiksliai nuo šio tūkstantmečio pradžios Citroen tapo tik vienu iš prancūziškų gamintojų, nes visa dabartinių klasių serija nuo C1 iki C5 yra mainstreamas - jokios 2CV egzotikos, jokio CX aristokratiškumo nebeliko.


Nuo šios vasaros citrina pasiūlys SUV klasės automobilį - tai, ko Citroen fanas, mėgstantis šią klasę negalėjo turėti iki šiol. C-Crosser'is bus prabangus, tačiau jo lauks didžiulė konkurenciją, prieš kurią stiprus tik vienas koziris - tai, kad C-Crosser yra Citroen.C-Crosser elegantiškas - ne toks laukinis kaip Touareg. C-Crosser stilingas - ne toks anaboliškai raumeningas kaip Porsche Cayenne. C-Crosser talpus (5+2 vietos, kurių galinė eilė gali būti transformuojama, padidinant bagažinės talpą), o visi varomi ratai ištemps pilną žvejų ekipažą ir iš pažliugusių provincijos keliukų.


Naujasis Citroen SUV'as turės ir naują 2.2 litro HDi dyzelinį agregatą, išgaunantį 160 arklio galių, bei šešių pavarų mechaninę transmisiją. C-Crosser bus itin ekonomiškas - kompleksiniu režimu sudegins apie 7,3 litro dyzelio 100 kilometrų. Variklio išmetamąsias dujas kontroliuos naujasi filtrai, todėl tai bus ne tik ekonomiška, bet ir pakankamai saugi gamtai transporto priemonė.Komforto ir vairavimo saugumo įranga C-Crosser'yje - naujausių technologijų. Vairuotojo ir keleivių saugumą užtikrins šešios oro pagalvės, trijų taškų saugos diržai ir visos kitos šiuolaikinės technologijos.

Automobilyje galinga audio sistema. Automobilis turės kietajį diską (30 GB talpos), kuris saugos navigacijos sistemos žemėlapius, bei mp3/wma failus įkeltus iš išorinių renginių klausymuisi automobilyje.

Parkavimosi patogumui, automobilis turi galinio vaizdo kamera, kurios vaizdas automatiškai įsijungs borto kompiuteryje, vairuotojui įjungus galinę pavarą.


C-Crosser bus rimtas konkurentas BET KURIAM PRABANGIAM parketiniam džipui, o savo artimam ir labai juokingam giminaičiui Peugeot 4007 jis jau dabar šluosto nosį savo išlaikytu ir elegancija dvelkiančiu dizainu.

C-Crosser oficialus startas Europoje - jau ši vasara.

ab.

Rodyk draugams