Rumuniškasis “Business Week” variantas paskelbė Dacia Rumunijos brand'u Nr. 1. Dacia - pigūs Renault vietininkai vargingoje Europos dalyje - jau pardavė apie 400.000 automobilių - konkrečiai - Dacia Logan, kurią ypač pigiai galima įsigyti ir Lietuvoje.


Plėsdamasi į kitus sektorius, Dacia pristato Logan MCV - talpųjį flagmano variantą, kuriame tvarkingai galės susėsti net septyni ne tokie turtingi europiečiai. Stėbėtinas automobilis į europinę rinką išriedės jau šių metu pradžioje (kitais žodžiais - tuoj tuoj).Prie taupumo ir tam tikro modernumo, Logan dabar gali prisikabinti ir erdvumo etiketę, nes iš pažiūros nedidelis automobiliukas paveža krepšinio komandos starto penketą su treneriu ir masažuotoju už vairo. Trečioji sėdynių eilė gali būti transformuojama ir tuomet turėsite prabangią bagažinę.


Į Logan MCV bus dedami trijų tipų benzininiai (1.4, 1.6 bei 1.6 16V) ir vieno tipo dizelinis (1.5 dCi) varikliai.


Lietuviškasis Dacia atstovas Lautra kolkas neužsimena apie MCV, tačiau galime tikėtis, kad jo kaina bus tik šiek tiek didesnė nei standartinio Logan, tad tikriausiai varijuos 29.000 - 38.000 Lt intervale.Logan MCV paslaptis - prie Logan Sedano rap'o ritmu privirintas Renault Kangoo galasDabar Dacia Logan galės vežti dvejomis merginomis daugiau

Rodyk draugams