BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Riedlentizmas | Nissan Qashqai

Parašė games | 2007-02-28 10:40

Prisipažinsiu, pastaruoju metu neturiu laiko prisėsti prie šito blogo, tad vienintėlis dalykas kuris šiuo pereinamuoju laikotarpiu palaiko šio blogo gyvybę - repostas.


Aišku, nesinori pavirsti kažkią Žudyk Reklamą Auto, bet ir vėl postinu automobilio reklamą - šį kartą Nissanas kažkokiu nesveiku pavadinimu. Bet tai niekai, nes klipas tikrai “prikolnas”. Urbanproof, t'sakant.

ab.

Rodyk draugams

The next generation is here | Hyundai Santa Fe

Parašė games | 2007-02-26 09:24

Ši reklama Naujojoje Zelandijoje išrinkta populiariausia, nors dėl jos kilo tam tikrų diskusijų ar ji nepropaguoja under-age vairavimo ir pan. Tėvai sunerimo, nes kaip žinia - vaikai - ypač maži - linkę kartoti tai ką mato, ypač kai tai perteikiama taip linksmai:

ab.

Rodyk draugams

Lėkimas su vėjeliu | Runkeliai inžinieriai

Parašė games | 2007-02-21 17:08

Kaip rašo autoblog - you gotta see it to believe it. Tiuningas leidžiantis pralėkti su vėjeliu FOR REAL.
Juodoji runkeliomobilio technologija EXPOSED

ab.

Rodyk draugams

Audi A5 | Ženevos belaukiant

Parašė games | 2007-02-20 11:05

Ženevoje Vokietijos automobilių gamintojas pristatys naująjį kupe A5.


Nuotraukose matote, kad A5 dizainas labai įtakotas Audi TT ir automobilis atrodo esąs tiesiog didesnis ir kiek solidesnis TT variantas.A5 bus pristatomas su 4.2 l tūrio V8 benzininiu bei 3.0 l TDI V6 dyzeliniu varikliais. Rinkoje šis kupe konkuruos su 3 klasės BMW Coupe, bei su panašiu metu pasirodysiančiu Infiniti G35 Sport Coupe.Praėjusią savaitę vyriausiasis Audi dizaineris (didžia dalimi atsakingas už tas didžiąsias priekines Audi groteles) perėjo į aukštesnį postą VW kompanijoje, o jo vietą užėmė Alfa Romeo dizaino dirbtuvių vadovas. Kaip tai pakeis būsimų Audi modelių išvaizdą - pamatysime ateityje.ab.

Rodyk draugams

Naujasis Mondeo Lietuvą pasieks…

Parašė games | 2007-02-19 13:05

… kaip ir visą Europą - birželį.


Na bent jau taip sako ponas Arvydas @ Vilniaus Vista:


Rodyk draugams

Greitu laiku LIETUVOJE | Scam'o rūšis

Parašė games | 2007-02-19 11:27

Jums reikės - lapo su užrašu “Automatas neveikia”, šiais metais itin madingos liemenės “Nenutrenk manęs naktį” ir kokiu nors feikinių kvitų.


Ir…

GREITAI IR LIETUVOJE!


ab.


p.s. jei sutiksite tokį reiškinį Lietuvoje - neapsigaukite. Liksite ir be pinigų (kad ir nelabai didelių) ir galbūt su bauda. O geriausia - mokėkite už parkavimą sms žinute - works all the time.

Rodyk draugams

Policijos darbas | @Angeliux

Parašė games | 2007-02-19 11:10

Draugas davė nuorodą į labai įdomią blogger'io, vardu Angeliux patirtį su kelių policiją.


Kaip rašo Angeliux:
“Sekmadienio dieną pora Lietuvos policijos kelių patrulių labai stengėsi sugadinti gerą kelionės nuotaiką. Bevažiuojant ramiai autostrada Klaipėda - Kaunas, jau beveik prie Kauno sustabdė du pareigūnai. Vienas atkeliavęs, nieko nepasakęs, pakišo panosėn daiktą vadinama Berkutu ir rodo skaičiukus 138 ir laiką 15:27, tada nutaręs, kad man viskas aišku liepia mokėti baudelę. Kadangi aš važiavau nustatęs tempostatą ant 119, pagal GPS visą laiką judėjau panašiu greičiu, tai labai pasipiktinęs pabandžiau įrodyti, kad gerbiamasis patrulis klysta…”


Na o kaip baigėsi Angeliux istorija ir kokia buvo atomazga - plačiau skaitykite čia.
Patikėkite - nukentėjusiojo patirtis tikrai įdomi.

O gal ir jums panašiomis aplinkybėmis yra tekę susidurti su tuo mistiniu skaičiumi 138km/h?


ab.

Rodyk draugams

See how it feels | naujoji BMW reklaminė kampanija

Parašė games | 2007-02-15 10:57

BMW startavo su nauja reklamine kampanija.

Klipo garso takelis - sumodernintas Bethoveno 9-osios simfonijos remix'as.


ab.

Rodyk draugams

Ar Bondo automobilis atgaivins Ford'o pardavimus? | Ford Mondeo 2007

Parašė games | 2007-02-14 20:03

Tas velniškas sandoris, kai Fordo kompanija į naujausią Bondo serijos filmą “Casino Royale” įkišo Ford Mondeo, buvo pradžia rimto kelio, kurio galutinis tikslas - atgaivinti šį modelį ir priminti, kad kažkada - seniai seniai, prieš daugiau nei tuziną metų - Mondeo VALDĖ Europą.

Draugas neseniai įsigijo dabartinės kartos Mondeo, ir kiekviename pokalbyje džiaugiasi kokia superinė tai mašina ir kad tikrai nėra nusivylęs tuo, ką gavo. Tada aš jam parodžiau naujausios kartos Mondeo nuotrauką… ir jis buvo apšalęs, nes šis automobilis GOT THE LOOKS.

Tokį Mondeo galės pačiupinėti visi Ženevos automobilių parodos lankytojai. Naujos kartos dizainas išlaisvina Mondeo iš tų nuobodžių linijų, kurios formavo beveidžio automobilio įvaizdį. Šis Mondeo modernus, šiek tiek agresyvus ir anaiptol ne koks tai pensininkų trandalietas. Jo dizainas įkūnija šiuolaikinio automobilių dizaino tendencijas.

Ford klientams siūlys keturias skirtingas Mondeo stiliaus/įrangos komplektacijas bei septynis variklio variantus, kurių galingiausias  2.5 litro penkių cilindrų Duratec, išgausiantis 220 AG.

Automobilis Europos automobilių pardavimų salonuose startuos šių metų birželį ir bus trijų kebulo variantų - sedanas, universalas ir bondiškasis hečas.

Tačiau ar tai ženkliai pakels Mondeo pardavimus - parodys ateitis. Reikia pripažinti, kad automobilis tikrai “skanus”.

Startavęs Europos rinkoje, Mondeo turės atlaikyti didelę konkurenciją, o didžiausias konkurentas - 3 klasės BMW, kurio pardavimai buvo perpus mažesni, kai Mondeo buvo šviežias Europos metų automobilio laureatas prieš 14 metų, tačiau jau praėjusio amžiaus pabaigoje BMW trečiukas aplenkė Mondeo pardavimais, o per paskutinį laikotarpį Mondeo pozicijos dar labiau susilpnėjo.

Ir nors Ford atstovai viešai neskelbia, kad naujasis Mondeo šturmu paims Europos rinkas, pavykęs automobilio dizainas ir solidi techninė dalis juos turėtų nuteikti itin optimistiškai.

ab.

Rodyk draugams

Naujas žaidėjas mažų automobilių rinkoje | Mazda 2

Parašė games | 2007-02-13 16:57

Šiandien pasirodė oficialus Mazda pranešimas, apie mažų automobilių klasės atstovo Mazda 2 pristatymą Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį.Naujoji Mazda 2 Europos rinkose konkuruos su Toyota Yaris / Peugeot 207 / Renault Clio ir panašiais (net ir vizualiai!) automobiliais.


Modelis turės du variklio variantus - 1.3 litro 85 AG bei 1.5 litro 100 AG.Džiugu, kad M2 nebebus kažkokia liliputiška šeimos automobilio variacija, o tiesiog stilingas ir galbūt kiek “naglas” mažylis.


ab.

Rodyk draugams