Paroda atvers duris už 15 minučių, tačiau organizatoriai jau dalina dalyvių pranešimus spaudai.


Visų pirma apie tai, kaip Lietuvos automobilių parko atnaujinimo imsis Hansabankas:


Portalas „naujasauto.lt“ keis lietuvių įpročius
Lietuva ne pirmus metus ženkliai atsilieka nuo Latvijos ir Estijos pagal naujų automobilių skaičių bendrajame šalies autoūkyje. Pirmaujanti Lietuvos lizingo bendrovė „Hansa lizingas“ ėmė dar aktyviau keisti šią situaciją pristatydama analogų neturintį naujų automobilių interneto portalą www.naujasauto.lt.

Besirenkančiajam automobilį portalas bus ypatingai naudingas tuo, kad čia iš karto galima įvertinti savo finansines galimybes, nes šalia automobilių charakteristikų ir modifikacijų pateikiamos ne tik automobilių kainos, bet ir lizingo įmokos.

Portalu ypatingai lengva naudotis. Nežinantieji savo galimybių gali tiesiog pažymėti, kokio dydžio mėnesinė lizingo įmoka yra priimtina, ir portalas atrinks būtent tuos automobilius, kurie atitinka užklausą.
Specialiai šiame portale įdiegta moderni klientų aptarnavimo sistema „on-lizingas“, kuri leis atsakymą dėl finansavimo interesantui pateikti per itin trumpą laiko tarpą – 15 min.


Bei apie naują naudotų automobilių pardavimo sistemą G2:


G2 – nauja patikimų naudotų automobilių prekybos sistema Lietuvoje
Balandžio mėnesį automobilių koncerno „General Motors“ valdomose „Opel“, „SAAB“ ir „Chevrolet“ atstovybėse Vilniuje ir Klaipėdoje Lietuvos vairuotojai išvys visiškai naują prekės ženklą G2. Šis ženklas simbolizuoja naujos prekybos naudotais automobiliais eros pradžią Lietuvoje.

Unikalios Lietuvoje paslaugos „G2 sertifikuotas naudotas automobilis“ atstovų teigimu, ši sistema paremta esmine idėja – daugiau jokių „siurprizų“ perkant naudotą automobilį. Įvesdami griežtą patikrinimo ir kokybės sertifikavimo sistemą, G2 atstovai užtikrins, kad įsigijęs naudotą automobilį, pirkėjas vėliau nepatirs jokių staigmenų ar netikėtumų.


ab.

Rodyk draugams