BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Franfurtas 2007: Kinetizuotas fokusas

Parašė games | 2007-09-12 13:40

Su Mondeo pakėlę dizaino kartelę šiek tiek aukščiau nei įprasta, Ford atsigręžė į kitą populiarų savo modelį, prie kurio kinetiškojo dizaino burtų lazdelė dar nesilietė. Frankfurte jie pristatys feisliftintą Focus, kurio priekinė dalis perims pagrindines Mondeo dizaino idėjas ir jų formas.

Įdomu, ar pagerintas modelis savo pasirodymo salonuose dieną numuš dabartinio Focus kainą dar žemiau. Dabar gi padorios komplektacijos Focus siūlomas už 53.000 Lt.

ab.

 

Rodyk draugams

Frankfurtas 2007: BMW Concept X6

Parašė games | 2007-09-11 14:42

BMW Frankfurte be kitų premjerų, driokstelės su slėptu ir erzinusiu X6 konceptu. Pamirškite video teaserius, kurie nieko neparodė. Jau yra oficialios automobilio nuotraukos. Tiek standartinio, tiek hibridinio modelių.

Džiaugiuosi X'o dizaino evoliucija, nes tiek X5 tiek X3 vizualiai gan nepatrauklūs automobiliukai. Naujas dizainas sukuria didelį dinamiškumo ir nevaržomos jėgos įspūdį.

Ypač džiugina pokyčiai galinėje automobilio dalyje. X5, pasikartosiu, atrodė itin nevykusiai.

ab.

Rodyk draugams

Frankfurtas 2007: Saab Turbo X

Parašė games | 2007-09-11 14:27

Frankfurto automobilių paroda startuoja jau poryt, tad internetą pasiekia pirmosios premjerų nuotraukos. Paganykite akis į švedišką Saab Turbo X, kuri autoblog.com įvardino sith'ų automobiliu (Starwars fanai šypsosi).

ab.

Rodyk draugams

Akcentai | BaltMotorshow 2007

Parašė games | 2007-04-16 14:06

BaltMotorshow sugrįš tik 2009 metais, tad neapsilankę gali šiek tiek nusivilti, kad laukti teks ilgokai. Šeštadieni norėjau dar kartą užsukti - patikrinti ar ko nepražiūrėjau, tačiau planas žlugo - jau 11 valandą priešpiet nebuvo įmanoma rasti vietos mašinai prisiparkuoti - teko apsisukti ir važiuoti į centrą prasivaikščioti. Tad faktas, jog LITEXPO šeštadienį buvo pilna automobilių fanų.


Man antrina ir Autobravos direktorė Asta Bagdonavičienė:


“Viščiukus skaičiuosime vėliau, tačiau parodos lankytojų kiekis, ypač – šeštadienį, mus tikrai maloniai nustebino”O autoblogas.lt, savo nuožiūra, skelbia Fiat Bravo svarbiausia parodos premjera.


1200 kvadratinių metrų plotą po atviru dangumi rezervavę „Volkswagen“ įgaliotieji atstovai šalyje liko patenkinti po kelių metų pertraukos nusprendę dalyvauti automobilių parodoje parodų centre LITEXPO.Autoblogas.lt nuomone, Volkswagen siūlė geriausią pramogą parodoje - mobilią rampą “Ar turi kiaušus?“. Kitos parodos pramogos nebuvo tokios įspūdingos - kažką įdomesnio savo ekspozicijoje rodė Toyota, su savo judančiais automobiliais, tačiau tai anokia pramoga.Tačiau Toyota savo ekspozicijoje turėjo solidžiausias merginas, kurios, autoblogas.lt nuomone buvo geriausios ir profesionaliausios (demonstravimo o ne automechanikos išmanymo srityje) visame BaltMotorshow.


Kontraversiškiausias parodos eksponatas pagal autoblogas.lt - “paraloninis” šeštos klasės BMW, tiuninguotas Lietuvoje.


Šioje nominacijoje jis nurungė avantiūrišką gaisrininkų automobilį Dodge Nitro su plastmasinėmis chromo imitacijomis (taip, taip - pesčiųjų saugumas - suprantu)


Su bjauriausiu parodos automobiliu jau supažindinau, o gražiausiojo vardą (kad ir kaip subjektyvu tai bebūtų) teikiu Jaguar XK


Atskiru tekstu norėčiau paminėti išskirtinio komentaro bei nuotraukos šiame įraše negavusius, bet tikrai šaunius - Nissan QASHQAI, Volvo S80, Lexus IS, C klasės Mercedes Benz, Toyota Auris bei Kia cee'd.


ab.

Rodyk draugams

For life | Volvo

Parašė games | 2007-04-13 11:47

Na jei dar neapsilankėte BaltMotorshow, turite šiandien, ryt ir poryt šiai misijai įvykdyti, nes tai ko gero viena geresnių paskutinių metų Litexpo parodų apskritai. Bet tai didžia dalimi dėl to, kad visos kitų sektorių parodos labai nuvylė.


Pagrindinėje Litexpo salėje šalia BMW ir Autobravos eksponuojasi Volvo. Įdomiausias man pasirodė jų naujasis triduris hečbekas C30.Spėju, kad su šiuo išlaikyto dizaino automobiliuku Volvo taikosi į jaunuosius vairuotojus. Aišku, Lietuvos studentams tokia transporto priemone pernelyg prabangi. Jaunai šeimai šis automobilis irgi ne itin tinkamas - vien dėl mažokos bagažinės. Tačiau ambicingi viengungiai, ieškantys naujo automobilio, šį Volvo modelį turėtų įtraukti į kandidatų sąrašą.Salono apdailai Volvo ieškojo originalių sprendimų. Dalis jų visai įdomūs, tačiau kai kurios detalės nė iš tolo neprimena skandinaviško dizaino lengvumo ir subtilumo (šlykštūs šlykšūs apvalūs reguliuotojai centrinėje panelėje).Didelį įspūdį Volvo stende paliko limuzinas S80. Jo salonas, mano nuomone pats stilingiausias ir prabangiausias iš visų serijinės gamybos eksponatų parodoje.Dar viena Volvo naujiena - padidinto pravažumo universalas XC70. Jei neklystu, dar visai neseniai Sostena siūlė šį modelį įsigyti palankesnėmis sąlygomis.Volvo stendo pakraštyje ant tamsaus parketo kukliai įsitaisiusios dvi katės - Jaguar.XK ypač masino parodą lankančias moteris - gal net kiek labiau nei Lexus kabrioletas. Kiek tolėliau stovėjęs Daimler Jaguar už beveik pusę milijono litų - vienas šlykštesnių Jaguarų, patrauklus nebent į pensijinį amžių einantiems ponams.


ab.

Rodyk draugams

“Kažkaip” | Nissan

Parašė games | 2007-04-12 15:12

Didžiausia BaltMotorshow parodos naujiena Nissan stende - mažasis visureigis QASHQAI (tariasi kažkaip:)). Be liežuvių laužytojo, didžiulė Nissan ekspozicija puikavosi Nissan 350Z roadsteriu, Nissan Micra kabrioletu bei nebenaujienomis Murano, Pathfinder, Note, Navara ir kt.Nissan QASHQAI - mažas “parketukas”. Atrodo lyg kas būtų prijungęs pompą prie Note ir šiek tiek papumpavęs. Nerimtas (nelaikau džipo rimtu, jei atsistojus šalia gali apžiūrėti stogą), tačiau moterims turėtų labai patikti - šį pirkėjų sektorių Nissan iki šiol masino tik sportiniu kupe 350 Z.Ar keistas pavadinimas nesutrukdys QASHQAI atriekti pardavimų pyrago dalies iš Subaru Forester, Toyota RAV4 ir kitų visureigių - pamatysime dar šiemet.


Faktas, kad Nissan'as, kaip ir dauguma parodos dalyvių pataupė “ant merginų”. Nissano dailiosios pristatinėtojos kaip nerandančios vietos blaškėsi po visą ekspozicijos plotą ir dažniausiai kalbėjosi tarpusavyje.


Daugiau nuotraukų iš Nissan ekspozicijos galite pamatyti BaltMotorshow 2007 galerijoje.


ab.

Rodyk draugams

Parodos įdomybės

Parašė games | 2007-04-12 11:51

Savo išskirtinumu idomių ekspozicijos egzempliorių nebuvo labai daug - na taip daugmaž visi ant abiejų rankų pirštų suskaičiuojami.


Šeštos klasės BMW su kone metro skersmens ratais.


Renault F1 bolidas


Dakarinis Nissanas


Dakarinis VW


WTCC'inis Chevrolet


Automobilių tiuningo (pagrinde dažymo) stendas


Futuristinis Toyota Aygo Sport…


… su pačia geriausia parodos bootgirl


Tiek tų ir įdomybių. Paroda ne WOW, bet tiems, kas mąsto apie naujo automobilio įsigijimą, ši paroda tikrai bus naudinga, nes visi nemadingi gamintojai joje nedalyvauja (išskyrus Hondą, kurios pasigedau).


BaltMotorshow 2007 nuotraukų galerija


ab.

Rodyk draugams

BMW premjeros

Parašė games | 2007-04-11 20:44

BMW stendas parodoje įsikūręs tarp Volvo ir Autobravos. Nuo parodos atidarymo buvo uždengtas nepermatoma širma. Pristatymas buvo su muzikantais, pirotechnika ir kitais pigiais efektais, tačiau to užteko, kad būtų nustelbti kaimyniniai stendai.
Uždangos buvo nuimtos nuo penkių modelių. Atnaujinto pirmos klasės BMW, hardtop`o BMW 325i Cabrio, feisliftinto 5 klasės BMW, atnaujinto X5 bei pavydo sinonimo M6.


Gražios mašinytės už daugiau nei gražius litus.BMW 325 Cabrio tai jau ne į žalią jaunimėlį taikytinas kabrioletas. Ant galinės sėdynės pritvirtinta kūdikio kėdutė rėkia, kad šis kabrio - jaunos šeimos automobilis.


Atsžvelgdami į tai, kad BMW M6 prieinama tik mažai daliai žmonių, BMW sukūrė mini automobilio variantą, kuris įperkamas daugumai - jo kaina tik 2 tūkstančiai.


Nesu X5 gerbėjas - man VW Touareg įdomesnis automobilis. Tad apie atnaujintą X5 galiu pasakyti tik tiek, kad salonas atrodo pernelyg pigiai tokios klasės automobiliui.BMW ekspozicija yra labiausiai apgalvota ir konkrečiausia. Nėra jokių 'ai čia dar liko ploto, tai pastatykim kokį senesnį modelį'. Tiesa - yra keletas motociklų, bet jie vaizdo negadina. BMW stendas yra ir pats stilingiausias - jokių margumynų - tiesiog juodi solidūs automobiliai and blizgančio parketo. Pasigedau tik stilingų merginų - bet sprendžiant iš parodos tendencijų - merginos šį kartą nemadingos.


ab.

Rodyk draugams

Bjauriausias parodos automobilis

Parašė games | 2007-04-11 20:35

Neapėjau dar visos parodos, tačiau bjauriausio parodos automobilio laurus nuskina vienintėlis ir nepakartojamas Ssang Yong Actyon. Norint jį rasti, nereikia net stengtis - jis pasitinka vos įžengus pro parodos vartus.

Nežinau kurios dailės mokyklos mokiniai kuria Ssang Yong dizainus, tačiau pastarasis jų kūrinys - ĮSTABUS.

O kaip jums?

ab.

Rodyk draugams

Ir į darbą, ir į sodą | Škoda

Parašė games | 2007-04-11 15:09

Dykoje Škoda salėje (nei merginų, nei balionų) centriniu dėmesiu mėgavosi naujoji Škoda Fabia. Įdomus atrodė ir Scout serijos Roomster bei Octavia modeliai.Čekai atnaujino jų gaminamą mažylę Fabią, suteikdami jai apvalesnes formas. Nemanau, kad toks sprendimas itin geras. Senoji Fabia man gražesnė. Savo veidu Fabia dalinsis su erdviuoju prekybininkams skirtu Roomster, tad tai prislopino mano susidomėjimą Fabia, nes nuomonę apie dizainą galėjau susidaryti iš mano kieme jau senokai stovinčio Roomsterio.Nepatinka stogo atramos priekyje, suliejančios automobilio priekinį ir šoninį stiklus…… suteikdamos Fabijai lygintuvo formą“Nėštumas” pagadino Fabią.Man įdomesni pasirodė Oktavia Scout bei Roomster Scout, atitinkantys legendinį Škoda šūkį - “Ir į dabą, ir į sodą mes važiuojam tik su Škoda”.
Škoda salėje dar galite pamatyti Octavia RS ir daug kostiumuotų vyrų, primenančių pingvinų būrį ir skebiančių kažką panašaus į “kartą pabandęs nebenorėsi išlipti”.


ab.

Rodyk draugams