BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš blondinė, planuoju tapti brunete, ar nepablogės mano dinamika?

Parašė games | 2008-08-13 11:00

Bitės plius forumų perlas:


Rašo nefertitė:
Sveiki,
as cia naujoke, bet noreciau paklausti toki klausima. i savo lanceri 2,0L pilu 98 benzina nors galima butu pilti ir 95, (ant dangtelio parasyta min 92, bet tokio jau nera kolonelese), dauguma toki ir pila ir didelio skirtumo dinamikoje nejaucia, bet 95 truputi daugiau valgo, o kainu skirtumas nera ženklus.
As šiandien noreciau pabandyti uzhsipilti dyzelinio kuro, nors jis ir nedaug brangesnis bet va pas kaimyne 1,9 pasatas ir pas ja mieste valgo apie 6L, o mano lanceris beveik 12L!!! skirtumas du kartai! Galvoju ženkliai sutaupyčiau, bet kas mane jaudina ar nuo dyzelio nesumazes mano automobiliuko dinamika, papasakokite kas pila dyzeli ar labai dinamika sumazejusi?
P.S. iskojau panasios temos pvz. “koki kura pilti”, bet neradau.


NUORODA


:)

Rodyk draugams

Autogidas.lt radinys

Parašė games | 2007-09-13 14:55

Labai trumpai.

Komentaruose paspėliokite, kokio š prislėpta šios mašinytės kėbulo erdvėse.

http://www.autogidas.lt/skelbimas.html?01.3130671

Atsiprašau, kad nėra nuotraukos - nesusitaręs dar su autogidu dėl šaunių radinių postinimo.

ab.

Rodyk draugams

Mažojo autofano abėcėlė | Ja na Audi lečiū obognat tebia hočiū

Parašė games | 2007-05-15 13:49

Priceless…

ab.

Rodyk draugams

autoplius.lt radinys: M6

Parašė games | 2007-04-21 10:33

Prisimenu vienoje iš Top Gear serijų vienas vedėjų Ričardas Hammondas pristatinėjo BMW M6 ir gyrėsi, kad su šiuo monstru gali įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h per 4.6 sekundės. Tuomet sekė idiliškas ūkanotojo Albiono vaizdelis su M6 peizaže ir užkadriniu balsu: “Praėjo 5 minutės o jis dar nepajudėjo iš vietos…” - norint M6 paruošti ekstremaliam pagreitėjimui, reikia jį šiek tiek pasikonfigūruoti. Tai ir pakišo koją Hammondui.


Prisiminiau šį epizodą todėl, kad Autoplius.lt skelbimuose 378kW galią išvystantis M6 parduodamas už truputį mažiau nei 300.000 Lt. Ir tai ne stantartinis M6, bet su trupučiu patobulinimu - vieno ko vertos Lambo-style durys.Automobilis pirktas is salono. Tiuninguotas, durys perdarytos taip, kad atsidarytu i virsu (kaip “lamborgini”), visi imanomi privalumai, pakeisti dar geresni duslintuvai, kad butu geresne garso kokybe ir
duju ismetimas. Lietuvoje bus uz 2 menesiu ir tokio antro Lietuvoje tikrai nerasite! Vaziavimo greitis rodomas ant stiklo.


Pasmalsauti galite čia


ab.

Rodyk draugams

autoplius.lt radinys: 270 AG už 47 tūkstančius litų

Parašė games | 2007-04-18 15:29

Vienos futbolo komandos naujienų grupėje dalyvis virkavo: “nupirkit man tokius ratus kas nors, bet ka padarysiu… :)” ir įdėjo linką į autoplius.lt skelbimą, parduodantį LABAI patobulintą Mitsubishi Eclipse.'99 Eclipse GST,TURBO,T28(1.3BAR),RC ECU,APEXi AVC-R kompiuteris,viskas reguliuojasi is vidaus(nuotraukose dar neistaliuotas),INJEN 50cc purkstukai,didelis Greddy interkuleris,Greddy BOV,76mm pilnas ismetimas su Scorpion bakeliu,Tokico RACING pilna suspensija,WILWOOD ventiliuojami sportiniai stabdziai,custom salto oro paemimas su dideliu GREEN oro filtru…


… ir taip toliau ir bla bla bla ir tik 47 tūkstančiai litų.
Pažiūrėkit patys: http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1226452

Rodyk draugams

Staigios ligos atveju bulgarai į namus kvies Porsche

Parašė games | 2007-03-31 08:24

Taip jau išėjo, kad antrasis iš eilės įrašas apie skolas ir apie Porsche. Šį kartą keistuoliai bulgarai (tikiuos šita naujiena ne koks ananovos prasimanymas) ima paskolas iš Pasaulio banko, kad galėtų įsigyti naujus greitosios pagalbos automobilius.


Rusijoje Cayenne'ais važinėjasi milicija, na bet tai menkniekis, turint omenyje kokius automobilinius monstrus jiems reikia gaudyti

Viskas būtų OK, jei 32 nauji automobiliai nebūtų Porsche Cayenne. Finansinių nepriteklių kankinama Bulgarijos sveikatos apsaugos ministerija paskelbė konkursą 32 naujiems padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobiliams pirkti. Kad ir kaip ironiškai beskambėtų - geriausias sąlygas pasiūlė Porsche - bent jau taip sako Bulgarijos sveikatos apsaugos ministras.

Bulgarai piktinasi, tačiau nepagalvoja, kad galbūt prieš mirtį jie pagaliau pirmąsyk gyvenime pralėks Porsche.

ab.

Rodyk draugams

Oj tie rusai… | Hot Rod Soviet Style

Parašė games | 2007-03-28 16:10

Kaip žinia, Rusijos platybės neišsemiamos visomis prasmėmis. Naujųjų rusų atsiradimo dėka, ten gali būti įgyvendinami patys nerealiausi projektai, suėdantys milžiniškas pinigų sumas, su vienu tikslu - išsiskirti, pasipuikuoti ir pademonstruoti savo finansinę galią.


Tad Rusija iš esmės yra ideali vieta realizuoti brangiai sukurtiems, kreizoviems ir unikaliems automobiliams. Vienas iš tokio verslo modelio pavyzdžių - GAZ 21 kupe hot rod'as su V12 varikliu.Prieš ir po - kapitalinis remontas už pusę milijono


Gamybai buvo sunaudota: Gaz 21 bei BMW 850Csi. Projekto įgyvendinimas - 400.000 JAV dolerių. Sumoje senosios Volgos pavertimas stilingu kupe kainavo pusę milijono JAV dolerių.
Analogiškas, tik dar vizualiai įspūdingiau atrodantis projektas buvo įgyvendintas ir perdirbant senąją “Pobedą”. Tik čia donoru buvo S klasės Mercedes Benz.Agresyvus solidumasBling bling!ab.

Rodyk draugams

Lėkimas su vėjeliu | Runkeliai inžinieriai

Parašė games | 2007-02-21 17:08

Kaip rašo autoblog - you gotta see it to believe it. Tiuningas leidžiantis pralėkti su vėjeliu FOR REAL.
Juodoji runkeliomobilio technologija EXPOSED

ab.

Rodyk draugams

Greitu laiku LIETUVOJE | Scam'o rūšis

Parašė games | 2007-02-19 11:27

Jums reikės - lapo su užrašu “Automatas neveikia”, šiais metais itin madingos liemenės “Nenutrenk manęs naktį” ir kokiu nors feikinių kvitų.


Ir…

GREITAI IR LIETUVOJE!


ab.


p.s. jei sutiksite tokį reiškinį Lietuvoje - neapsigaukite. Liksite ir be pinigų (kad ir nelabai didelių) ir galbūt su bauda. O geriausia - mokėkite už parkavimą sms žinute - works all the time.

Rodyk draugams

Virtuoziškas parkavimasis

Parašė games | 2007-01-13 12:02

Taip, moterys yra PAČIOS GERIAUSIOS VAIRUOTOJOS(rimtai) ir PARKUOTOJOS(rimtai).
LOLOLOLOLOLOL:)))

Rodyk draugams