BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Radiacijos paveiktas minicooperis, Evo X veidu | Mitsubishi cX Concept

Parašė games | 2007-08-29 12:43

Šitas nesusipratimas publikai bus parodytas Frankfurte, tačiau mano nuomone toks žaidimas su agresyviu Evo X dizainu, užverčiant jį mini kalibro automobilio yra visiška nesąmonė.

Konceptas varomas 1.8l dyzeliniu varikliu. Visi šio crossover'io ratai yra varomi.

ab.

Rodyk draugams

Dar vienas keturių durų kupe karo dalyvis

Parašė games | 2007-05-09 08:43

Į kovą dėl keturdurių kupe rinkos dalies savo ginklus mes ir Volkswagen. Vykdydamas savo politiką “mažiau sąnaudų, daugiau modelių”, 2008-aisiais metų vasarą Vokietijos koncernas pradės pardavinėti keturių durų kupe, dabar besislepiantį už kodinio sutrumpinimo CC.Beveik 5 metrų ilgio automobilis tikriausiai skolinsis Audi A6 platformą. Spėjama, kad judesį automobiliui suteiks du 2.0 l varikliai, išvystantys 150 AG, bei 200 AG (variklis su turbina). Geriausios komplektacijos CC bus varomas 3.6 V6 varikliu, išgaunančiu 260 AG.


Automobilis pirmąsyk bus pristatytas kitų metų Detroito automobilių parodoje.


ab.

Rodyk draugams

Šlapias video | Volkswagen IROC

Parašė games | 2007-05-08 09:35

Volkswagen jau senokai paskelbė apie legendinio kupe Scirocco atgaivinimą, pristatydama konceptą IROC. Kad konceptas ne tik gražiai stovi parodos stende, bet ir važiuoja, įrodo šis video. O prosumeris vis bando įtikinėti, kad parodose stovi tik neitin veikiantys konceptų muliažai.

p.s. beje, atkreipkite dėmesį, kad automobilio numerio lentelėje parašyta scIROCco.


ab.

Rodyk draugams

Dar viena Šanchajaus bomba | Audi Cross Coupe

Parašė games | 2007-04-20 15:10

Kaip ir kolegos iš BMW, Audi Šanchajuje taip pat mestels vieną kitą bombą. Bent jau taip galima būtų pavadinti jų visais ratais varomo parketinio visureigio Audi Cross Coupe konceptą.DAUG smulkesnis už monstrą Q7, šis patrauklus vikruolis ateityje tikriausiai taps Q3, nors dalis šaltinių internete skelbia kad tai - būsimasis Q5, bet tai ginčytina nuomone nes Cross Coupe sukurtas ant A3 bazės.


Šis konceptas varomas šiuolaikinio 2 litrų common-rail turbodyzelinio variklio, išvystančio 204 AG bei pasiekiančio 400Nm sukimo momentą. PLIUS - tai ekonomiškas variklis - vidutiniškai 5.9 litro 100 km.


Kitos įdomios technologijos panaudotos šiame koncepte - ekologijai gerinti Bluetec filtrų sistema, LED žibintai, keramikiniai stabdžiai, S-tronic dual-clutch pavarų dėžė.Gamintojo nuomone, šis automobilis panaikins poreikį turėti garaže tris automobilius - komfortui, veržlumui ir dinamikai. Audi Cross Coupe atitiks visus šiuos tris poreikius.
pagal germancarblog,
ab.

Rodyk draugams

BMW Concept CS

Parašė games | 2007-04-20 13:02

Dideliam Šanchajaus autošou publikos netikėtumui, BMW pristatė konceptą CS, kuris, ekspertų nuomone, netolimoje ateityje virs į serijinį 8 klasės BMW modelį.CS - tai agresyvus ir vokiškai griežtas keturių durų kupe. Į jį bus montuojamas 6 litrų V12 variklis (panašus į M5 variklį, tik su dviem papildomais cilindrais). Automobilis kurtas ant septintos klasės BMW bazės.


pagal autoblog.com informaciją.


ab.

Rodyk draugams

Detroito autošou (2)

Parašė games | 2007-01-10 11:58

Antroji dalis iškilesnių Detroito autošou pristatytų konceptų.AcuraChevy Camaro Convertible - griežtas amerikoniškas stilius - toks anabolsteroidintas AMERICAN DREAM RETRO.Chevy VoltFord InterceptorMazda Ryuga - gamtos įkvėptas dizainas - jokių griežtų 'amerikietiškų' kampų - tik plati mazdiška šypsena.


Mazda Ryuga video:


Kituose įrašuose iš Detroito publikuosiu realių automobilių nuotraukas - na, suprantate, tų kuriuos galėsite nusipirkti per artimiausius metus/du.


ab.

Rodyk draugams

Detroito autošou (1)

Parašė games | 2007-01-09 11:14

Šiame įraše galite vizualinėmis priemonėmis susipažinti su šiuo metu Detroite vykstančiame Šiaurės Amerikos autošou pristatomais automobiliais. Šį kartą - tik konceptai.Honda Accord CoupeKia KueLexus LF-AMB Ocean DriveMitsubishi Prototype X - būsimasis EvoVolvo XC60


ab.

Rodyk draugams

Toyota FT-HS

Parašė games | 2007-01-05 17:17

Toyota ruošia(na tipo pristatys po savaitės Amerikoje) hibridinį (benzinas/elektra) sportinį automobilį, nes tikrai žino, kad visos vakarų žvaigždutės-paleistuvės mes lauk iš savo garažų Mercedes McLaren'us, kad tik išsaugotų gamtą (visi pamenate tą Prius bumą, kuri taip teisingai vienoje iš serijų pavaizdavo “South Park”).FT-HS bus varomas 3.5 litro V6 variklių gebėsiančiu išspausti na kažkiek link 400 AG. Ir nors šis skaičius nelabai įspūdingas, staigumą Toyota ruošiasi pagimdyti palengvindama automobilį iki įmanomo maksimumo anglies pluošto detalėmis bei suteikdama jam dangišką aptakumą, panaikinsiantį oro pasipriešinimą tiek važiuojant tiese, tiek posūkiuose.Automobilio salonas orientuotas į vairuotoją. Labai futuristinis. Automobiliu gali važiuoti 4 žmonės, bet aš netikiu, kad labai norėtumėte sėdėti gale - niekas nenorėtų - tik priekyje ir tik su “vairu dantyse”.Išorės dizainas agresyvus ir labai japoniškas, bet priekis gan šlykštokas, pernelyg masyvus, todėl įspūdžio, kad šis automobilis greitas, nėra. Kitąvertus galinė dalis įdomi.


Reziumuojant galima teigti, kad Toyota gali bandyti kažką naujo, bet Pasaulis (o tame tarpe ir Lietuva) ją vistiek mylės už Yarisus, Korolas, Avensius ir Celicas. Už jų patvarumą, kokybę ir suteikiamą pasitikėjimą.


ab.

Rodyk draugams