BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Uždedam ženkliuką su gazele ir skambiai pavadinam VOLGA SIBER

Parašė games | 2007-08-30 15:43

Bet neapsigaukite, tai nėra super duper originalus modelis, o tiesiog feisliftintas ankstesnės laidos Chrysler Sebring, kurį rusų gamintojas pasiskolino kurdamas naują Volgą.

Tai bus ganetinai neblogos komplektacijos modelis. Bus siūlomi trijų tipų varikliai (2l, 2.4l bei 2.7l), o į bazinę komplektaciją įeis kondicionierius, dvi saugos pagalvės, ABS, ratų praslydimo kontrolės sistema, šildomi veidrodėliai ir šešių garsiakalbių audio sistema. Toks modelis kainuos 18.000 JAV dolerių.

O čia originalusis modelis, kurį, beje, amerikiečiai pakeitė atnaujintu, dar šlykštesniu.

ab.

Rodyk draugams

Nykstančios rūšies gelbėjimas | Jaguar XF

Parašė games | 2007-08-27 15:18

Seilėtais žvilgsniais nučiupinėtas X-CF konceptas, davė pirmą vaisių, kurio tikslas išgelbėti vargstantį gamintoją Jaguar. Prabangus sedanas XF bus pristatytas Frankfurto automobilių parodoje ir ateityje pakeis nusenusį S-type modelį.

XF rinkoje startuos su keturių variklių variantais. Standartiniu 300 AG V8, galingiausiu SV8 (420AG), “silpnesniu” V6 su 240 AG, bei 2.7 l dyzeliniu varikliu.

Vienok tam tikras šio modelio panašumas į naująjį Ford Mondeo mane glumina.

ab.

Rodyk draugams

Vantų nebėra I’m driving Porš Panamera

Parašė games | 2007-08-25 11:44

Kažkada rašiau apie būsimą keturių durų prabangių kupe bumą, anonsuodamas BMW Concept CS bei Volkswagen CC. Šiandien dar noriu pridėti prabangiąją Porsche Panamerą, kurios bandomasis modelis buvo užfiksuotas Prancūzijoje.

Ši Panamera jau tikriausiai tik smulkmenomis skirsis nuo galutinio varianto.

ab.

Rodyk draugams

Nieko naujo | Peugeot 308

Parašė games | 2007-06-06 09:29

Naujas Peugeot modelis 308 pardavimo salonuose pasirodys šį rudenį, tačiau vargu ar jis kažkuo nustebins išlepusį pirkėją. Prancūzai laikosi tradicijos visam modelių spektrui suteikti vieną veidą, kas tikriausiai yra gerai stiprinant brandą, tačiau visiškai neprotinga, įdėmiau pažiūrėjus į tai, koks tas veidas yra.

308-ajame gamintojai pasiūlys itin atnaujintą ir atkokybintą interjerą su moderniu prietaisų skydelių ir kokybiškiau atrodančiomis medžiagomis. Variklių gamoje tikrai bus 1.6 benzininis bei dyzelinis varikliai, šiuo metu dedami į Mini Cooperius.

ab.

Rodyk draugams

Naujoji Renault Laguna

Parašė games | 2007-06-05 09:09

Nesakysiu ką ji man primena, bet džiugu, kad prancūzai pagaliau paskelbė pirmąsias normalias foto. Už ankstesni modelį šį Laguna atrodo daug geriau. Ar ne?

ab.

Rodyk draugams

Galingiausias Mustangas

Parašė games | 2007-04-05 11:11

Pastaruoju metu gaunu lazdų už tai, kad naująją Subaru Impreza viename įraše pavadinau PATRAUKLIA. Nesiruošiu šių žodžių išsižadėti, nes ji PATRAUKLESNĖ už ankstesnes Imprezas. Aišku, jei jūsų vaizduotėje senesnė Impreza “apsirengusi” ralio Bodykit'u, jūsų nuomonė stipresnė už manąją, tačiau naujoji Impreza, su tam tikrais išvaizdos patobulinimais atrodys taip pat gerai. O kodėl ji patrauklesnė? Todėl, kad nauja - senosios dizainas iš esmės +/- išliko toks pat pastaruosius 15 metų - jis tik evoliucionavo, o naujoji Impreza savo dizainu yra revoliucinė šiam modeliui.


Na o dabar apie automobilį, dėl kurio, mano nuomone, turėtu sutarti visi. Ford Mustang yra tikriausiai vyriškiausias automobilis visatoje. O Shelby jį patobulino taip, kad į jo baką tikriausiai reikia pilti testosteroną.


Kaip planuojama, Ford Shelby GT500KR po variklio dangčiu turės 540 arklio galių, išgaunamų 5.4 litro darbinio tūrio V8. Tik tūkstantis tokių automobilių nuo konvejerio nuriedės kitąmet, minint 40-metį po pirmojo GT500KR pasirodymo 1968-aisiais.


ab.

Rodyk draugams

Dar šiek tiek Imprezos nuotraukų

Parašė games | 2007-04-03 17:00

Šį kartą jau ir sedano.

Ir dar viena hečbeko:


ab.

Rodyk draugams

Ford Fiesta visureigis

Parašė games | 2007-04-03 09:04

Autokoncernas Ford jau anksčiau skelbė apie visais ratais varomo Ford Focus modelio pasirodymą automobilių rinkoje artimoje ateityje, o vakar pasirodė pranešimai apie Ford Fiesta “visureiginę” versiją.Šiuo automobiliu bus prekiaujama visame pasaulyje, tame tarpe ir amerikoje, kur dėl kylančių kuro kainų ir ekologiškų automobilių mados, didėja mažų ekonomiškų automobilių paklausa (Europoje maži visureigiai taip pat yra sparčiausiai augantis autoverslo segmentas). Sukurta ant Mazda 2 platformos, ši Fiesta rinkoje konkuruos su tokio tipo mažyliais kaip Suzuki SX-4.


Fordas planuoją šį mažylį į autosalonus pristatyti 2009-aisiais metais. Tikėtina, kad gamintojas gamins Fiestas su vienu iš trijų benzininių ar dviejų dyzelinių variklių.


ab.

Rodyk draugams

Naujausios Subaru Impreza nuotraukos

Parašė games | 2007-04-02 15:17

Po ilgų spekuliacijų ir melagingų pranešimų internete, RoadandTrack.com pagaliau paskelbė kuo tikriausias naujosios Subaru Impreza nuotraukas.


Kaip anksčiau pastebėjo šio blogo skaitytojai, naujosios Imprezos dizainas kažkoks nevykęs.ab.

Rodyk draugams

Didysis 2008-ųjų mūšis | Impreza vs Lancer Evo

Parašė games | 2007-03-27 16:00

2008-ieji metai bus didžiosios itin agresyvių ir sportiškų japoniškų automobilių Subaru Impreza ir Mitsubishi Lancer Evo X kovos arena.


Mitsubishi nustebino visus pristatydami itin piktą siauraakį konceptą X, o Subaru - paversdami vizualiai ne itin patrauklią Imprezą hečbeku.


Didysis 2008-ųjų mūšis vyks ne tik kovojant dėl didesnių pardavimo skaičių, bet ir tiesiogiai - pasaulio ralio trasose, nes tiek evo tiek impreza modeliai daugumai asocijuojasi būtent su šia automobilių sporto šaka.Evo “fasadinė” pusė labai pikta ir tokia į kurią negali atsižiūrėti…tačiau užpakalinė automobilio dalis primena 156-ą Alfa.Naujoji Impreza pagaliau tapo PATRAUKLIA, nes visos ankstesnės kartos dizaino prasme buvo tragiškos, tačiau viską atpirkdavo nepriekaištinga technikaab.

Rodyk draugams